چه تکنولوژی می‌خواهید یاد بگیرید؟

نظرات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید

آپدیت روزانه

بیش از 1500 مطلب آموزشی

نیازهای روز

شرکت، خانواده نیست!

مطلب "شرکت، خانواده نیست!" از حامد سعیدی‌فرد که ترجمه یکی از مطالب آقای دیوید هنسن(The company isn't family) می‌باشد به اشتباه رایج کارکنان پرداخته‌اند. وقتی شرکت برای شما تبدیل به خانواده شود تا دیروقت ماندن، بیخیال مرخصی شدن‌ها و ... تبدیل به یک انجام وظیفه برای خانواده می‌شود.

در واقع وقتی مدیران درباره شرکت به عنوان یک خانواده صحبت می‌کنند لازم است هوشیار باشید. منظور این نیست که همانند خانواده‌های سالم، شرکت در هر حالی بدون هیچ قید و شرط شما را حمایت خواهد کرد. معمولا داستان از این قرار است که یک فداکاری یک طرفه از جانب شما وجود داشته باشد.

دیوید هنسن، برای اینکه با هم مهربان باشیم و یا از هم محافظت کنیم لازم نیست با همدیگر خانواده باشیم.

همه ما دارای خانواده می‌باشیم و واقعاً نیازی نیست تعدادی همکار یا رئیس رو جایگزینشون کنیم. دیوید ادامه می‌دهد، شرکت قرار نیست به عنوان خانواده باشد، شرکت حامی و متحد خانواده‌ها است شرکت ایجاد شده تا با فراهم کردن یک محیط کار سالم و رضایت بخش، وقتی کارمند سیستم رو بعد ساعت کار معقول خاموش می‌کند، بتواند بهترین شوهر یا زن یا پدر و مادر و فرزند ممکن برای خانواده واقعیش باشد. به جای انکه خانواده صمیمی شرکت رو بسازیم، بیاید تیم صمیمی شرکت رو خلق کنیم.0 نظر:

تعداد دیدگاه‌های کاربران : 0 دیدگاه
مهمان گرامی! برای ارسال نظر نیاز است وارد سایت شوید.