چه تکنولوژی می‌خواهید یاد بگیرید؟

نظرات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید

آپدیت روزانه

بیش از 1500 مطلب آموزشی

نیازهای روز

مشکل مصرف اینترنت در ویندوز

اینترنت به انگلیسی Internet مخفف Interconnected Networks یا شبکه بهم پیوسته را باید بزرگترین سامانه‌ای دانست که توسط انسان تا به امروز طراحی، مهندسی و اجرا شده است. اینترنت را باید یکی از مهمترین ابزارهای توسعه گران دانست از این رو همیشه باید در دسترس باشد اما با توجه به محدودیت حجمی سرویس هایی که توسط شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت اعمال می‌شود، استفاده از نرم افزارهای مدیریت پهنای باند امری کاملأ منطقی و معقول است.

نرم افزاری چون NetBalancer با وجود حجم کم و محیط کاربری ساده، امکانات بسیار جامعی را در اختیار شما قرار می دهد تا بطور دقیق از چگونگی مصرف ترافیک و پهنای باند اینترنت خود مطلع شوید و بر آن مدیریت دقیق اعمال کنید تا به بهترین شکل و به صورت بهینه از آن استفاده کنید. با استفاده از این نرم افزار می توانید نرم افزارهایی که از اینترنت استفاده می کنند را براساس میزان اهمیت آنها اولویت بندی کنید و به عنوان مثال به نرم افزار مرورگر خود درجه بالاتری بدهید تا با سرعت بیشتری صفحات اینترنتی را بارگذاری کنید.

برای اولویت بندی نرم افزارها 6 رتبه مختلف وجود دارد که می توانید به هر کدام از آنها اختصاص بدهید. همچنین می توانید برای یک پروسه محدودیت خاصی در نظر بگیرید تا به عنوان مثال فایل درحال دانلود تا سرعت معینی امکان دانلود داشته باشد و مابقی پهنای باند را آزاد بگذارید. می توانید امکان اعمال تغییرات در تنظیمات انجام شده را تنها با وارد کردن رمز عبور میسر کنید. همچنین امکان مشاهده ترافیک کل سیستم در قالب گراف نیز وجود دارد، این قابلیت‌ها همگی کنار هم یک امتیاز محسوب خواهد شد که شما توسعه دهنده شدیدا به آن نیازمند هستید.

بیشتر:

اگر قصد دارید در حوضه هک و امینت شروع به فعالیت کنید و نرم‌افزارهای آماده استفاده خواهید کرد یقینا چنین برنامه‌ای بر روی سیستم شما الزامی خواهد بود، از آن نظر که می‌توان کلیه بد افزارهای که اطلاعات شما را به سرور ارسال خواهد کرد شناسایی و بلاک نمود البته نه فقط برای فعالان این عرضه بلکه برای عموم لازم به نصب است.

امید نصری